Rygiel z pamięcią 12VDC

Rygiel z pamięcią 12VDC. W odróżnieniu od rygla na prąd zmienny ten nie posiada wystających „czujników” i nie wymaga dokładnego pasowania drzwi do futryny. Gerda

Rygiel z pamięcią 12VDC

| Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

Kolorystyka:
Informacja: 22 673 54 32 lub 604 456 987 sklep@drzwi-warszawa.com

65,00 zł z VAT

65.00 In stock
Rygiel elektromagnetyczny jest bezpośrednim zabezpieczeniem wejścia z kontrolą dostępu, musi on zatem spełniać wymagania wytrzymałości, trwałości, niezawodności i odporności na warunki atmosferyczne. Dlatego rygle wykonane są z wysokiej jakości materiałów, pozwalających na długotrwałą i bezawaryjną eksploatację oraz wytrzymałość na zerwania powyżej 600kg nacisku.
Posiada tzw. pamięć mechaniczną, która powoduje, że rygiel otwierany jest jednym, krótkim impulsem i pozostaje w tej samej pozycji aż do otwarcia i ponownego zamknięcia drzwi. W odróżnieniu od rygla na prąd zmienny ten nie posiada wystających „czujników” i nie wymaga dokładnego pasowania drzwi do futryny.
Klasyfikacja wg normy PN-EN: 14846:2010. Posiada tzw. pamięć mechaniczną, która powoduje, że rygiel otwierany jest jednym, krótkim impulsem i pozostaje w tej samej pozycji aż do otwarcia i ponownego zamknięcia drzwi. W odróżnieniu od rygla na prąd zmienny ten nie posiada wystających „czujników” i nie wymaga dokładnego pasowania drzwi do futryny.

DANE TECHNICZNE:
- rygiel posiada zaczep regulowany w zakresie 0-4mm ( * )
- napięcie zasilania: 12V DC (-/+2 V)
- pobór prądu: 450 mA
- pobór prądu: 260 mA ( * )
- temperatura pracy: -25°C do +55°
schemat
Rygiel z pamięcią 12VDC Rygiel z pamięcią 12VDC
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator