O Sklepie

O nas – historia firmy Hermes

Początki firmy Hermes sięgają lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. W tamtym okresie zajmowaliśmy się montażem drzwi antywłamaniowych na zlecenie renomowanych firm Witex i Gerda, w nowo powstających spółdzielniach mieszkaniowych w Warszawie. Obsługiwaliśmy także roboty wykończeniowe na osiedlach deweloperskich.

Przełomowy moment dla przedsiębiorstwa Hermes to rok 1997, kiedy z firmy specjalizującej się wyłącznie w instalacji i montażu rozszerzamy działalność o handel. W nowo otwartym sklepie klienci mogą zapoznać się z naszym asortymentem, a także zamówić potrzebne produkty.

Początkowo oferujemy tylko drzwi antywłamaniowe, ale z biegiem czasu powiększyliśmy nasz asortyment o drzwi wewnętrzne, bramy garażowe i okna plastikowe marki Gerda. Wraz z poszerzeniem obszaru działalności, w magazynie znalazło się ponad 200 sztuk drzwi antywłamaniowych marki Gerda, dostępnych bezpośrednio na miejscu. Pozwala to na znacznie skrócenie czasu realizacji zamówień.



Udana ekspansja na rynku pozwala nam otworzyć drugi sklep. W 2014 roku, na terenie Miasteczka Wilanów powstaje główny punkt sprzedażowy. Oferujemy w nim możliwość obejrzenia dużej części produktów z katalogu, które dostępne są bez konieczności wcześniejszego zamawiania.



Pierwotną siedzibę zamieniamy na magazyn, przeznaczony dla odbioru towaru przez dealerów i pośredników handlowych.

Ścisła współpraca z firmą Gerda

Działalność firmy Hermes już na samym początku była ściśle związana z marką Gerda. W 1999 roku otrzymujemy prestiżowy status Autoryzowanego Partnera Handlowego Gerdy. To ogromne wyróżnienie i wzmocnienie naszej pozycji na rynku. W latach 2008 do 2010 konsekwentnie otrzymujemy tytuł Lidera w Sprzedaży produktów firmy Gerda na terenie województwa mazowieckiego. Rok 2017 przyniósł kolejny sukces. Tym razem to nagroda polskiego przedsiębiorcy za zaangażowanie i inicjatywę w kreowaniu wizerunku marki Gerda.

Dbałość o Klienta odpowiedzialność społeczna

Firma Hermes dba o to, aby klienci byli zadowoleni z dokonanego zakupu. Przykładamy wagę do detali, ponieważ wierzymy, że każdy etap ścieżki zakupowej jest kluczowy dla ostatecznej satysfakcji. Świadczą o tym liczne, pozytywne opinie oraz listy referencyjne. Chcemy pokazać swoim klientom, że dla nas znaczenie ma nie tylko sukces. Wspieramy liczne inicjatywy społeczne, między innymi Fundacje Atalaya. Dbamy o to, aby młodzież z domów dziecka, która wchodzi w dorosłe życie, otrzymała mieszkania wyposażone w najwyższej jakości drzwi marki Gerda.



Dokładamy wszelkich starań, aby w dobie pandemii, nasze towary można było zamówić przez Internet. Dlatego dbamy o czytelność strony internetowej i przejrzysty proces zakupowy tak, aby klient zawsze miał pełną świadomość tego, za co płaci.