Rygiel zwykły 12VAC

Gerda

Rygiel zwykły 12VAC

Rygiel zwykły 12VAC. Umożliwia otwarcie drzwi naprężonych do 15 kg nacisku. Służy do zdalnego, przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Przewidziany do prądu zmiennego (AC).

| Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

Kolorystyka:

53,00 zł z VAT

53 In stock
Rygiel elektromagnetyczny jest bezpośrednim zabezpieczeniem wejścia z kontrolą dostępu, musi on zatem spełniać wymagania wytrzymałości, trwałości, niezawodności i odporności na warunki atmosferyczne. Dlatego rygle wykonane są z wysokiej jakości materiałów, pozwalających na długotrwałą i bezawaryjną eksploatację oraz wytrzymałość na zerwania powyżej 600kg nacisku.
Podstawowa wersja rygla na prąd zmienny. Służy do zdalnego, przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Przewidziany do prądu zmiennego (AC) wydaje charakterystyczne brzęczenie gdy jest pod napięciem (50 Hz). Umożliwia otwarcie drzwi naprężonych do 15 kg nacisku.
Klasyfikacja wg normy PN-EN: 14846:2010. Podstawowa wersja rygla na prąd zmienny. Służy do zdalnego, przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Przewidziany do prądu zmiennego (AC) wydaje charakterystyczne brzęczenie gdy jest pod napięciem (50 Hz).
Umożliwia otwarcie drzwi naprężonych do 15 kg nacisku.

DANE TECHNICZNE:
- napięcie zasilania: 12V AC (-/+2 V)
- pobór prądu: 400 mA
- temperatura pracy: -25°C do +55°C
- masa: 210 g
schemat
Rygiel zwykły 12VAC Rygiel zwykły 12VAC
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator