Gerda Czujnik dymu D06 zasilany na baterie.

Gerda

Gerda Czujnik dymu D06 zasilany na baterie.

Gerda Czujnik dymu D06 zasilany na baterie. Montaż na ścianie lub suficie. Przycisk testujący i dioda sygnalizacyjna. Alarm dźwiękowy 85 dB. Żywotność czujnika fotoelektrycznego 10 lat.

| Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

39,00 zł z VAT

39 In stock
Sygnalizator dymu Gerda D06 zasilany na baterie. Montaż na ścianie lub suficie. Przycisk testujący i dioda sygnalizacyjna. Alarm dźwiękowy 85 dB. Żywotność czujnika fotoelektrycznego 10 lat.


Sygnalizator dymu D 06 jest wyposażony w fotoelektryczny czujnik o żywotności minimum 10 lat, zasilany baterią 9V DC. Czujka fotoelektryczna jest bardziej czuła i pozwala wcześnie wykryć dym z tlących się zarzewi, ciężki dym, nieznaczne zmiany przy tlących się materiałach zanim jeszcze rozprzestrzenią się w pożar. Urządzenie nie zawiera żadnych związków radioaktywnych, szkodliwych dla środowiska. Sygnalizator dymu powinien być zamontowany w każdym pomieszczeniu (poza łazienką) oraz w ciągach komunikacyjnych (korytarze, przedpokoje) ze szczególnym uwzględnieniem lokalizowania go tak aby alarm był słyszalny dla domowników. Dla minimalnego zabezpieczenia zaleca się montowanie sygnalizatora dymu w ciągach komunikacyjnych (przedpokoje, korytarze) w pobliżu pomieszczeń sypialnych.
Dane techniczne:
Rodzaje wykrywanych czynników - Dym, cząstki spalania
Napięcie zasilania - 9V DC
Pobór prądu w stanie czuwania - <10μA
Pobór prądu w stanie alarmu - <30mA
Temperaturowy zakres pracy - 5°C…+38°C
Głośność alarmu - >85dB/3m
Format alarmu - Serie 3 krótkich dźwięków w odstępach 0,5 sekundy
Rodzaj czujnika - Fotoelektryczny - do 10 lat życia
Wymiary (średnica x grubość) - 100 x 37 mm
Gerda Czujnik dymu D06 zasilany na baterie.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator