Rygiel z wyłącznikiem 12VAC

Gerda

Rygiel z wyłącznikiem 12VAC

Rygiel z wyłącznikiem 12VAC. Przewidziany do prądu zmiennego (AC). Umożliwia otwarcie drzwi naprężonych do 15 kg nacisku. Posiada dodatkowo wyłącznik mechaniczny do blokowania mechanizmu rygla.

| Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

Kolorystyka:

75,00 zł z VAT

75 In stock
Rygiel elektromagnetyczny jest bezpośrednim zabezpieczeniem wejścia z kontrolą dostępu, musi on zatem spełniać wymagania wytrzymałości, trwałości, niezawodności i odporności na warunki atmosferyczne. Dlatego rygle wykonane są z wysokiej jakości materiałów, pozwalających na długotrwałą i bezawaryjną eksploatację oraz wytrzymałość na zerwania powyżej 600kg nacisku.
Posiada dodatkowo wyłącznik mechaniczny do blokowania mechanizmu rygla. Stosowany często w miejscach gdzie wymagane jest umożliwienie otwarcia drzwi/furtki np. w godzinach pracy. Przewidziany do prądu zmiennego (AC). Umożliwia otwarcie drzwi naprężonych do 15 kg nacisku.
Klasyfikacja wg normy PN-EN: 14846:2010. Posiada dodatkowo wyłącznik mechaniczny do blokowania mechanizmu rygla. Stosowany często w miejscach gdzie wymagane jest umożliwienie otwarcia drzwi/furtki np. w godzinach pracy. Przewidziany do prądu zmiennego (AC). Umożliwia otwarcie drzwi naprężonych do 15 kg nacisku.

DANE TECHNICZNE:
- napięcie zasilania: 12V AC (-/+2 V)
- pobór prądu: 650 mA
- temperatura pracy: -25°C do +55°C
- masa: 210 g
schemat
Rygiel z wyłącznikiem 12VAC Rygiel z wyłącznikiem 12VAC
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator