RYGIEL REWERSYJNY 12VDC

Gerda

RYGIEL REWERSYJNY 12VDC

RYGIEL REWERSYJNY 12VDC. Stosowany z urządzeniami kontroli dostępu, oraz w miejscach gdzie po odcięciu zasilania wymagane jest by wszystkie drzwi zostały otwarte.

| Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

Kolorystyka:

115,00 zł z VAT

115 In stock
Rygiel elektromagnetyczny jest bezpośrednim zabezpieczeniem wejścia z kontrolą dostępu, musi on zatem spełniać wymagania wytrzymałości, trwałości, niezawodności i odporności na warunki atmosferyczne. Dlatego rygle wykonane są z wysokiej jakości materiałów, pozwalających na długotrwałą i bezawaryjną eksploatację oraz wytrzymałość na zerwania powyżej 600kg nacisku.
Zasada jego działania jest odwrotna, niż w ryglu zwykłym, tzn. rygiel jest zablokowany pod działaniem prądu. Stosowany z urządzeniami kontroli dostępu, oraz w miejscach gdzie po odcięciu zasilania wymagane jest by wszystkie drzwi zostały otwarte. Jedynie ten typ rygla jest przystosowany do pracy ciągłej pod napięciem.
Klasyfikacja wg normy PN-EN: 14846:2010. Zasada jego działania jest odwrotna, niż w ryglu zwykłym, tzn. rygiel jest zablokowany pod działaniem prądu. Stosowany z urządzeniami kontroli dostępu, oraz w miejscach gdzie po odcięciu zasilania wymagane jest by wszystkie drzwi zostały otwarte. Jedynie ten typ rygla jest przystosowany do pracy ciągłej pod napięciem.

DANE TECHNICZNE:
- napięcie zasilania: 12V DC (-/+2 V)
- pobór prądu: 200 mA
- temperatura pracy: -25°C do +55°C
- masa: 210 g
schemat
RYGIEL REWERSYJNY 12VDC RYGIEL REWERSYJNY 12VDC
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator