OŚCIEŻNICE REGULOWANE BEZPRZYLGOWE - CELL i 3D

Ościeżnica regulowana bezprzylgowa - CELL i 3D, ma zastosowanie do wszystkich kolekcji DRE w wersji bezprzylgowej rozwiernej. DRE

OŚCIEŻNICE REGULOWANE BEZPRZYLGOWE - CELL i 3D

Termin realizacji: kontakt telefoniczny | Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

Strona drzwi:
Szerokość drzwi:
Ościeżnice [zakres szerokości muru]:
Kolorystyka:
Informacja: 22 673 54 32 lub 604 456 987 sklep@drzwi-warszawa.com

653,00 zł z VAT

653.00 In stock
ZASTOSOWANIE
Ościeżnica regulowana bezprzylgowa ma zastosowanie do wszystkich kolekcji DRE w wersji bezprzylgowej rozwiernej.

ZAWARTOŚĆ KOMPLETU
Belka główna (element poziomy i dwa pionowe) wraz z szerokim kątownikiem (80 mm) o małych promieniach zaokrąglenia profilu przekroju poprzecznego (R2), uszczelka drzwiowa, zestaw zawiasów, komplet elementów przeznaczonych do zmontowania ościeżnicy wg dołączonej instrukcji. Ościeżnice pakowane są w opakowania kartonowe.
DANE TECHNICZNE:


KONSTRUKCJA

Ościeżnica regulowana bezprzylgowa wykonana jest z wysokogatunkowej płyty drewnopochodnej MDF. Od strony ekspozycyjnej pokryta jest w całości drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor, folią 3D, laminatem CPL, okleiną naturalną lub malowane**. Jej konstrukcja przystosowana jest do grubości skrzydła 40 mm i pozwala na zastosowanie do ścian o grubości od 75 - 320 mm oraz na regulację +20 mm. W kolorze biała mat możliwy wybór kąta łączenia belek 90o.

** Dla zapewnienia wysokiej jakości ościeżnic malowanych, przed lakierowaniem są one oklejone specjalnym materiałem stanowiącym jednolity podkład.
OŚCIEŻNICE REGULOWANE BEZPRZYLGOWE - CELL i 3D OŚCIEŻNICE REGULOWANE BEZPRZYLGOWE - CELL i 3D OŚCIEŻNICE REGULOWANE BEZPRZYLGOWE - CELL i 3D OŚCIEŻNICE REGULOWANE BEZPRZYLGOWE - CELL i 3D
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator