Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

Drzwi DRE Nestor 12

DRE DRE
kontakt telefoniczny
Drzwi DRE Nestor 12

Drzwi wewnętrzne powinniśmy dopasować do naszego stylu w całym mieszkaniu. Wszystko zależy od tego czym się kierujemy, co chcemy uzyskać, więc warto pamiętać, że aby cieszyć się pięknym wnętrzem, powinniśmy kierować się jednym stylem aby nie stworzyć odwrotnego efektu. Ten model drzwi to klasyka, która cały czas cieszy się popularnością w naszych mieszkaniach. Sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu. Dzięki ich przeszkleniu, który możemy wybrać zgodnie z naszymi potrzebami w danym pomieszczeniu. Może być szyba przeźroczysta lub matowa.

Warto skupić się jeżeli mamy mniejsze pomieszczenia na dodatkowo optycznym ich powiększeniu, które da nam właśnie przeszklenie. Tego typu drzwi możemy wstawić jeżeli chcemy mieć lepszy kontakt z rodziną w kuchni lub salonie. Sprawi do wrażenie, że te drzwi z przezroczysta szybą bardziej otworzą naszą przestrzeń. Do wyboru mamy cztery kolory skrzydeł. Białe są i były zawsze na czasie do nich możemy poszaleć z dekoracja danego wnętrza i nie bać się o przepych. Możemy również wybierając kolor biały wstawić je do wnętrza z białymi ścianami, dzięki temu sprawi to wrażenie jednolitości i większej przestrzeni. Wszystko zależy od nas samych co chcemy uzyskać. Pamiętajmy, że ten model jest wykonany z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu nawet po latach nie tracą na swojej jakość.

Dodatkowych informacji na temat tego modelu udzielam telefonicznie lub mailowo. Dane na stronie kontakt.

Konfiguruj produkt:
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Kolorystyka:
Cena: 1 457,00 zł z VAT
Zadzwoń i zapytaj 22 673 54 32 lub 604 456 987
Klasyczne wnętrza nadal są bardzo popularne wśród właścicieli domów czy mieszkań. Pod kątem aranżacji należy dobierać m.in. elementy stolarki otworowej. Drzwi ramowe Nestor to propozycja DRE dla klientów poszukujących stylowych skrzydeł wewnątrzlokalowych. Elegancki wygląd w połączeniu z wieloma możliwościami w zakresie charakterystyki wypełnienia sprawiają, że łatwo można dopasować konkretny model do danego pomieszczenia. Niewątpliwym atutem produktów z tej serii jest ich przystępna cena. Dostępne w szerokim asortymencie DRE drzwi Nestor mogą być wykończone z użyciem różnych kolorów oklein. Na powierzchnię tego typu skrzydeł ramowych nanosimy specjalną powłokę wytrzymałego materiału, który ułatwia utrzymanie jej w czystości. Warto też wspomnieć, że proponowane modele zachowują swój pierwotny wygląd nawet po wielu latach eksploatacji. Zapraszamy do ich zakupu w naszej firmie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefoniczną – doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące produktów z oferty.


Konstrukcja

Skrzydła ramowe wykonane są w całości z płyty drewnopochodnej. Grubość ramiaków pionowych wynosi 40 mm, a szerokość wynosi 160 mm, co zapewnia trwałą konstrukcję skrzydła drzwiowego. W drzwiach zastosowano szybę MAT DRE o grubości 4 mm oraz płyciny profilowane HDF gr 19mm.
Konstrukcja ramowa: Drzwi zbudowane w oparciu o ramę składającą się z dwóch poziomych i pionowych ramiaków z wypełnieniem w postaci wewnętrznych paneli, płycin lub szyb. Wykonane z płyt drewnopochodnych. Szerokość ramiaka pionowego 160 mm.

W STANDARDZIE

- ramiaki z płyt drewnopochodnych
- szyba MAT DRE gr. 4 mm
- płyciny profilowane MDF gr. 19 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY

- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- otwory pod tuleje wentylacyjne

SKRZYDŁO PRZYLGOWE

- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE (dopłata 69 zł netto)

- krawędź bez przylgi
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO PRZESUWNE

- krawędź bez przylgi
- gniazdo pod zamek hakowy i/lub uchwyty
UWAGA: Do skrzydeł przylgowych NESTOR należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami.

OPCJE ZA DOPŁATĄ

- tuleje wentylacyjne stalowe 1 szt. - 51,66 zł
- tuleje wentylacyjne tworzywowe 1 szt. - 7,38 zł
- skrzydła bezprzylgowe rozwierne - 84,87 zł
- skrzydła „90” i „100” - 28,29 zł
- podcięcie wentylacyjne - 30,75 zł
- listwa przymykowa drzwi dwuskrzydłowych bezprzylgowych - 28,29 zł
- drzwi dwuskrzydłowe cena skrzydła x2
- UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) - 137,76 zł
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.
Drzwi DRE Nestor 12
opinie
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja