Drzwi DRE Claro M2

DRE

Drzwi DRE Claro M2

Rama skrzydła wykonana z płyty drewnopochodnej, wypełniona płytą wiórową otworową. Rama z wypełnieniem obłożona jest obustronnie płytą HDF oklejona materiałem podkładowym i polakierowana lakierem połyskowym. W skrzydłach drzwiowych zastosowano szybę o grubości 4 mm.

Ciężko jest dokonać szybkiego wyboru drzwi wewnętrznych do naszych wnętrz. Zazwyczaj jest to dla nas trudna i ciężka decyzja, którą pamiętajmy, podejmujemy na wiele lat. Zatem na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru? Przede wszystkim wygląd, który jest dla nas bardzo ważny, ponieważ drzwi to nasza wizytówka, pokazują naszym gościom jakim stylem się kierujemy, jakie kolory najbardziej nam odpowiadają ale również otwierają i ukazują nasze pomieszczenia. Drugą z najistotniejszych spraw jest ich trwałość, jeżeli mamy dobrej jakości drzwi to możemy być pewni, że przetrwają one próbę czasu i nie będziemy musieli za jakiś czas inwestować w kolejne drzwi. Tutaj producenci przedstawiają drzwi w nowoczesnym ale i subtelnym stylu, dodatkowym plusem jest bulaj, który ostatnio stał się bardzo popularny, dzięki okrągłemu przeszkleniu zyskamy dodatkową dekorację ale i również drzwi wydają się bardziej delikatne i smuklejsze. Wszystko zależy od nas, od naszego stylu, w którym się odnajdujemy i którym zazwyczaj się kierujemy. Do wyboru mamy kolor czarny w macie ale również jeżeli jesteśmy zwolennikami stylu glamour to za niewielką dopłatą możemy kupić drzwi czarne z połyskiem.

Pamiętajmy aby wszystko dobrać kolorystycznie i nie szaleć z kolorami, ponieważ możemy uzyskać odwrotny efekt od oczekiwanego. Dodatkowych informacji na temat tego modelu udzielam telefonicznie lub mailowo. Dane na stronie Hermes kontakt

Termin realizacji: kontakt telefoniczny | Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:

1 159,00 zł z VAT

1159 In stock

Konstrukcja

Rama skrzydła wykonana z płyty drewnopochodnej, wypełniona płytą wiórową otworową. Rama z wypełnieniem obłożona jest obustronnie płytą HDF oklejona materiałem podkładowym i polakierowana lakierem połyskowym. W skrzydłach drzwiowych zastosowano szybę o grubości 4 mm.
Konstrukcja płytowa: Drzwi w konstrukcji płytowej, z ramiakiem sosnowym ukrytym wewnątrz konstrukcji. Wypełnienie w postaci płyty wiórowej otworowej lub plastra miodu, wzmocnienia pod zawiasy i zamek.

W STANDARDZIE LAKIER POŁYSK

- płaszczyzna skrzydła oklejona materiałem podkładowym i polakierowana
- lakier połyskowy
- rama z płyty MDF
- wypełnienie płyta wiórowo otworowa
- szyba MAT DRE gr.4 mm

W STANDARDZIE LAKIER MAT

- płaszczyzna skrzydła oklejona materiałem podkładowym i polakierowana
- lakier matowy
- rama z płyty MDF
- wypełnienie „plaster miodu”
- szyba MAT DRE gr.4 m

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE

- krawędź bez przylgi w kolorze białym lub czarnym
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 kolor zawiasów biały lub czarny (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy w kolorze białym lub czarnym

OŚCIEŻNICE

- do skrzydeł z kolekcji CLARO polecamy ościeżnice lakierowane w technologii DRE-PRINT białe, czarne lub w folii DRE-CELL czarna mat 2

OPCJE BEZ DOPŁATY

- otwory pod tuleje wentylacyjne
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta

OPCJE ZA DOPŁATĄ

- skrzydła „100” - 62,73 zł
- podcięcie wentylacyjne - 30,75 zł
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa
- skrzydłach lakierowanych mat - 137,76 zł
- UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) - 137,76 zł
- kratka wentylacyjna aluminiowa - 125,46 zł
- tuleje wentylacyjne stalowe 1 szt. - 51,66 zł
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.
Drzwi DRE Claro M2
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator