Drzwi DRE Vetro B2

DRE

Drzwi DRE Vetro B2

Skrzydła drzwi DRE Vetro B to kolekcja drzwi przeszklonych z ramą z płyty MDF. Duża ilość wzorów przeszkleń i kolorów ułatwia dostosowanie drzwi do wystroju wnętrza.

Termin realizacji: kontakt telefoniczny | Zobacz koszty dostawy | Drzwi dostępne od ręki

Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Przeszklenia:
Kolorystyka:

1 029,00 zł z VAT

1029 In stock
Jedną z ciekawszych propozycji w naszej ofercie są skrzydła ramowe. Dostępne są one w trzech wariantach: przylgowym, bezprzylgowym bądź przesuwnym. Dzięki temu łatwo można je dostosować do charakterystyki wnętrz – dostępnej powierzchni użytkowej i zastosowanych rozwiązań w zakresie wykończenia pomieszczeń. Drzwi Vetro DRE, wyróżniają się także niebanalną stylistyką. Są one podzielone na trzy części – boczne płyciny z okleiną uzupełnia środkowy pas z efektownego przeszklenia. Szyba dostępna jest w wielu wariantach, co również ułatwia wybór modelu idealnego do danego domu czy mieszkania.

Konstrukcja

Rama skrzydła wykonana jest z płyty drewnopochodnej, wzmocniona sklejką. Wypełnienie płytą wiórowo otworową. W drzwiach zastosowano szybę hartowaną o grubości 8 mm.

Konstrukcja ramowa: Drzwi zbudowane w oparciu o ramę składającą się z dwóch poziomych i pionowych ramiaków z wypełnieniem w postaci wewnętrznych paneli, płycin lub szyb. Wykonane z płyt drewnopochodnych. Szerokość ramiaka pionowego 160 mm.

Folia DRE-Cell: Trwałość, szeroki wybór kolorów i estetyczne wykończenie - drewnopochodna folia DRE Cell doskonale imituje drewno i zapewnia najwyższą jakość.

W STANDARDZIE

- rama z płyty MDF wzmocniona sklejką
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa
- szyba hartowana gr. 8 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY

- możliwość wykonania podcięcia wentylacyjnego (B)
- VETRO B1 do wyboru cztery rodzaje szyby: DECORMAT, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- skrzydło z szybą w ułożeniu rewers

OPCJE ZA DOPŁATĄ - TYLKO BIAŁA MAT

-
skrzydło bezprzylgowe rozwierne  68zł
- UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy)

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź R5
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Skrzydła VETRO B o szerokości „70” nie pasują do systemu przesuwnego z kasetą ościeżnicową PA.
UWAGA: Brak możliwości skracania skrzydeł. Do skrzydeł przylgowych VETRO należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami. VETRO B – nie spełnia wymogów wentylacyjności.
Szyby z kolekcji VETRO posiadają awers i rewers (ważne w zestawieniu obok siebie drzwi otwieranych odwrotnie). Przekroje poziome zamieszczone obok przedstawiają ułożenie szyby w wersji awers. Przy wyborze wersji rewers szyba jest obrócona o 180o wokół pionowej osi.

Przekrój poziomy drzwi VetroDANE TECHNICZNE:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.
Drzwi DRE Vetro B2
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator