Filtry w kategorii

Kolor

Przeszklenie

Cena

-

Drzwi Elegancedrzwi Intenso Elegance Elegance to drzwi charakteryzujące się klasyczną stylizacją i tradycyjną formą. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji. Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Kolorystyka tych oklein w pełni oddaje piękno i charakter naturalnego drewna. Jesteśmy przekonani, że wybór drzwi linii Elegance doda Państwa domu niepowtarzalnego uroku i ciepła.

1
Skrzydła drzwi Intenso Gracja
Skrzydła drzwi Intenso Gracja

Skrzydła drzwi Intenso Gracja to unikatowe drzwi wewnętrzne, przeszklone z system SilicSafe – technologia wyciszenia szyb. Idealne do mieszkań dla dużej rodziny.

689,00 zł

Zobacz opis
Skrzydła drzwi Intenso Supra
Skrzydła drzwi Intenso Supra

Skrzydła drzwi Intenso Supra to doskonała konstrukcja doskonale wykonanych drzwi wewnętrznych o podwyższonej odporności z bezpiecznym przeszkleniem.

714,00 zł

Zobacz opis
Skrzydła drzwi Intenso Linea
Skrzydła drzwi Intenso Linea

Skrzydła drzwi Intenso Linea. Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością.

714,00 zł

Zobacz opis
Skrzydła drzwi Intenso Wena
Skrzydła drzwi Intenso Wena

Skrzydła drzwi Intenso Wena to drzwi charakteryzujące się klasyczną stylizacją i tradycyjną formą. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji.

763,00 zł

Zobacz opis
1