Filtry w kategorii

Kolor

Przeszklenie

Cena

-

Drzwi Elegancedrzwi Intenso Elegance Elegance to drzwi charakteryzujące się klasyczną stylizacją i tradycyjną formą. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji. Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Kolorystyka tych oklein w pełni oddaje piękno i charakter naturalnego drewna. Jesteśmy przekonani, że wybór drzwi linii Elegance doda Państwa domu niepowtarzalnego uroku i ciepła.

1
Skrzydła drzwi Intenso Wena
Skrzydła drzwi Intenso Wena

Skrzydła drzwi Intenso Wena to drzwi charakteryzujące się klasyczną stylizacją i tradycyjną formą. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji.

763,00 zł

Zobacz opis
Skrzydła drzwi Intenso Linea
Skrzydła drzwi Intenso Linea

Skrzydła drzwi Intenso Linea. Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością.

714,00 zł

Zobacz opis
Skrzydła drzwi Intenso Supra
Skrzydła drzwi Intenso Supra

Skrzydła drzwi Intenso Supra to doskonała konstrukcja doskonale wykonanych drzwi wewnętrznych o podwyższonej odporności z bezpiecznym przeszkleniem.

714,00 zł

Zobacz opis
Skrzydła drzwi Intenso Gracja
Skrzydła drzwi Intenso Gracja

Skrzydła drzwi Intenso Gracja to unikatowe drzwi wewnętrzne, przeszklone z system SilicSafe – technologia wyciszenia szyb. Idealne do mieszkań dla dużej rodziny.

689,00 zł

Zobacz opis
1