Nowości w katalogu drzwi Porta 2021.

Niedawno ukazała się nowa edycja katalogu drzwi Porta 2021. To co nas zwykle interesuje, to nowe propozycje Porta, które zazwyczaj są miłym zaskoczeniem. Tym razem również się nie zawiedliśmy. Nowa edycja katalogu obfituje w kilka nowych, atrakcyjnych modeli. Porta dodała również kilka ciekawych kolorów drzwi. Wszystko to opiszemy poniżej, biorąc pod uwagę szczegóły, które nas najbardziej zainteresowały. Zapraszamy również do zapoznania się z nowym katalogiem na naszych stronach internetowych.

Drzwi lakierowane Porta.

W nowościach na 2021 rok pojawiły się nowe modele z rodziny Grande, oraz nowy wzór Porta DUO. Oba modele należą do kolekcji drzwi lakierowanych. Najbardziej charakterystyczną cecha drzwi lakierowanych jest ich doskonałą konstrukcja i pokrycie lakierami UV. Lakiery są odporne na odbarwienia pod wpływem światła i temperatury, ale też łatwe w utrzymaniu czystości. Najważniejszym ich atutem jest jednak wygląd. Są bardzo atrakcyjne i wywołują pozytywne emocje wśród oglądających.

Modele Porta Grande.

Marka Porta, rozszerzyła kolekcję Grande o trzy atrakcyjne wzory, F.0, G.0 oraz G.4. Seria Grande charakteryzuje się solidną konstrukcją ramiakową, która w połączeniu z najwyższą technologią lakieru UV, jest gwarancja na długoletnie użytkowanie drzwi. Model jest sprawdzony, a nowe wzory godne poświęcenia uwagi. Poniżej zdjęcia.

Nowy wzór drzwi Porta Duo.

Nie jest to nowa, ale z pewnością atrakcyjna wizualnie konstrukcja drzwi. Porta postanowiła połączyć najmodniejsze drzwi białe z pionowymi panelami w okleinie naturalnej. Efekt jest naprawdę zaskakująco pozytywny. Atutem bez wątpienia jest to, że tak prosty i efektowny model drzwi, wpasuje się świetnie. W prawie każdą przestrzeń użytkową, zarówno domową jak i użyteczności publicznej. Poniżej kilka wybranych wzorów.

Drzwi Porta w okleinie naturalnej

W kolekcji drzwi w okleinie naturalnej, Porta wprowadziła trzy nowe wzory. Natura Vector, Natura Loft oraz model Sevilla.

Porta Natura Vector

Drzwi w naturalnej okleinie w kolorze Biały Dąb Satin. W kolekcji znalazły się najczęściej wybierany wzory frezów Porta VECTOR oraz nowy dedykowany – wzór J. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący wzmocniony wewnętrznym ramiakiem. Całość obłożona jest płytą oklejoną wysokiej jakości okleiną naturalną. Powierzchnia skrzydła zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi. Bardzo atrakcyjny wzór, którego kilka modeli prezentujemy poniżej.

Drzwi Porta Natura Loft.

Porta Natura Loft w zamyśle producenta, jest wzorem, który otwiera nowe perspektywy aranżacji wnętrz, charakteryzuje się czarnym motywem przewodnim na ościeżnicy jak również na akcesoriach. Wypełnienie stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem (w opcji za dopłatą). Całość obłożona jest płytą oklejoną okleiną naturalną. Obrzeże w czarnej Okleinie Naturalnej Select. Poniżej prezentujemy zdjęcia produktów.

Porta Sevilla.

To nowy model klasycznych, prostych i pięknych zarazem drzwi wewnętrznych. Konstrukcja wykonana z klejonki drewna iglastego i płyty MDF. Całość pokryta jest okleiną naturalną. Dzięki zastosowanej technologii, skrzydło charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia skrzydła zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi, okleiny z grupy: Naturalny Dąb, Satin (za wyj. Biały) utwardzone są w technologii UV (półmat). Poniżej kilka wybranych wzorów kolekcji Sevilla.

Drzwi płytowe Porta Loft

Ostatnią z nowości marki Porta, jest kolekcja drzwi płytowych Loft. Głównym motywem przewodnim są nowoczesna czerń i ponadczasowa biel w wykończeniu matowym, które pojawiają się na ościeżnicy oraz we wszystkich akcesoriach. Trzeba przyznać, że takie połączenie robi naprawdę duże wrażenie. Drzwi Porta Loft wypełnione są tak zwanym plastrem miodu lub do wyboru płytą wiórową otworowaną, która jest wzmocniona wewnętrznym ramiakiem w opcji za dopłatą. Całość obłożona jest płytą HDF. Wzory przeszklone z szybą matową hartowaną o grubości 8 mm, która stanowi element konstrukcyjny skrzydła. Charakterystyczną cechą kolekcji jest zastosowanie obrzeża ABS (boki skrzydła) w kolorze Czarnym lub Białym. W naszej opinii drzwi Porta Loft to nowość, która wywarła na nas największe estetyczne wrażenie. Poniżej kilka z kilkudziesięciu wzorów, dostępnych na naszych stronach internetowych.

Katalog drzwi Porta 2021.

Jak widzimy, firma Porta wprowadziła wiele ciekawych, czasem można by rzec, zaskakujących lecz pozytywnie nowości. Tradycyjnie w opisie nowych katalogów skupiamy się wyłącznie na drzwiach. Jednakże dodać należy, ze w nowym katalogu znajdziesz również nową kolorystykę, nowe ościeżnice oraz akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi nowościami.

Jak zawsze zapraszamy do naszego salonu w Warszawie przy ul. Sarmackiej 20A na Warszawskim Wilanowie. Nowe produkty będą systematycznie wprowadzane na ekspozycję. Dodatkowo w naszym sklepie internetowym uzupełniamy na bieżąco wszystkie modele Porta i innych producentów, z którymi współpracujemy. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mailową. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zapraszamy.